Wpisy użytkownika LOOKBOOKY z dnia 29 stycznia 2012

Liczba wpisów: 1

lookbooky
 
Ten kto powiedział, że nie ma już fajnych wyprzedaży baardzo się pomylił! Wczoraj wpadłam do Arkadii i nie przypuszczałam, że uda mi się coś znaleść - wkońcu są już końcówki promocji. Mile się zaskoczyłam. Aż tak, że z bólem serca wychodziłam z galerii, ponieważ nie mogłam wynieść z niej wszytskich rzeczy, które mnie urzekły :(
Na szczęście nie wyszłam z pustymi rękami. Na FB pokazałam Wam część moich zakupów. Dziś pokaże Wam więc dwie rzeczy, które wczoraj wpadły mi w łapki. Pochodzą one ze sklepu River Island (mój ulubieniec)
Wybrałam złote bryczersy oraz przedłużaną turkusową marynarke, ktora za mną chodziła już od miesięcy :) Taki model jest prawdziwą perełką na wybiegach oraz przypadł do gustu celebrytom (między innymi Kenza (ahh) ma taką białą marynarke do której wzdychałam gdy tylko ją widzialam)
Cena żakietu bez przeceny była dla mnie niedostępna ponieważ kosztowała 299,00 zł, mi udało się ją kupić z około 60 % obniżką :)
Co do bryczersów, urzekły mnie tym jakie są wygodne. Mierzyłam złote rurki i podziwiam dziewczyny które w nich chodzą :O Ich materiał mnie zniszczył :P Nie miły w dotyku, twardy materiał,i modele które ze mnie co chwilke spadały :( Oryginalna ich cena to 179,00 zł ja dorwałam je za 50,00 zł :)

2.jpgWięcej zdjęć na www.lookbooky.blogspot.com :)

Buziaki LBY :*

8.jpg


6.jpg
Pokaż wszystkie (32) ›