Wpisy użytkownika LOOKBOOKY z dnia 1 października 2012

Liczba wpisów: 2

lookbooky
 
Proszę Was o ocene tej stylizacji:

HOT or NOT???

Valentina Fradegrada.jpg


Buziaki
LOOKBOOKY
Pokaż wszystkie (41) ›
 

lookbooky
 
Tam taraaaammmm. Teraz ja zabiore głos :)

Zapytałam Was (post poniżej) co sądzicie o pewnej stylizacji. Nie powiem, spodziewałam się takich NEGATYWNYCH odpowiedzi. Ale!

Owa stylizacja zgarneła bardzo poztywne opinie w środowisku modowym. Blogerka, którą widziałyście poniżej *Valentina Fradegrada* pojawiała się na prestiżowych stronach modowych właśnie dzięki tej stylizacji.

Osobiscie mi rowniez ten jej set nie przypadł w 100% do gustu - ale moim zdaniem jest dobry - ciekawy, oryginalny, fajnie, że była na tyle odważna aby pobawić się modą! I najważniejsze to JEJ on się podoba + napewno nie spotka na ulicy kogoś ubranego tak samo jak ona :)!

430403_492172637460668_1207757188_n.jpg


263814_491168247561107_1809037492_n.jpg


Zdecydowałam się na taki post, gdyż lubie wywierać sprzeczne emocje - a właśnie takie wywołałam poprzednią stylizacją. Niektórym z Was przypadła ona do gustu, ale nie oszukujmy się, zgarnęłam więcej komentarzy treści "fatalnie", "nie" itp :)

Szczerze. Bardzo się ciesze! Wydawało mi się, ze sporo z Was zna mój nieokiełznany styl oraz to, że lubie bawić się ubiorem (może nie modą, ale stylem), wyrażać przez to siebie.

Całą stylizacje i tak potraktowałam bardzo delikatnie, ponieważ już dawno siedziała mi myśl połączenia rzeczy w różnych stylach, ale zawsze wydawało mi się to za "mocne" jak na blog gdzie daję się oceniac innym.

Mogę Wam obiecać (w sumie czy sie to podoba czy nie), że nawet jeżeli jeszcze się nie przyzywczaiłyście, takich stylizacji na moim blogu będzie więcej. Czy będą one udane, czy też nie - sprawa gustu.
Nie chce być nudna, bo taką się nie czuje. Pisząc, że mi coś nie wyszło, wcale nie kłamiecie, zdarza mi się to jestem tylko człowiekiem i to co podoba się mi, nie musi podobać się Wam (i odwrotnie).

Tak, że tego :) Zmotywowana, Waszą falą krytyki, broń Boże nie usuwam komentarzy, ani posta, spędziłam troche czasu, aby pokazać Wam stylizacje, które bardzo mi się spodobały i w mniejszej lub większej mierze przyczyniły się do całości mojego look'u :)

Rihanna-sneakers-shoes.jpg


258144_3992897417965_1536497651_o.jpg


2310122_juliett_k.jpg


chiffon-dress-with-sport-shoe.jpg


Łączenie różnych stylów? Jak dla mnie TAK!

Osobiście nadal nie przekonałam się do Sneakersów, jakoś nie potrafie (kojarzą mi się z podstawówką, kiedy modne były właśnie trampki na koturnie), ale może zmienie zdanie :)
I tak zasugerowałam się Waszym zdaniem i zamiast trampek do kostek np. tak jak nosi Rihanna (o których tak często piszecie, że skracają nogi) wybrałam klasyczne białe NIKE'i :)

Żeby nie było, przekonywac Was nie będe do polubienia takiego stylu, ba właśnie możecie go nie znosić - poprostu mam ochotę opublikować na moim blogu, moje zdanie, HA, bo mogę :)

Miłego dnia moje lejdis :)

000.jpeg
  • awatar Sombra: Każdy ma prawo do swojego stylu i gustu i nigdy wszystkim się nie podporządkuje :)
  • awatar LOOKBOOKY: @Sombra: pewnie, że tak :) nawet tego nie próbuje robić, bo wole, żeby ludzie nie znosili mnie za to że jestem sobą, niz kochali to, że swoimi opiniami mnie stworzyli :) chciałabym, żeby ludzie byli bardziej otwarci na pewne sprawy, ale faktycznie jest to indywidualna kwestia :) poprostu zawsze warto to rozważyć i przemyśleć
  • awatar Ezperanza: coś niesamowitego ;DD Ale jak mówią o gustach się nie dyskutuje ;)
Pokaż wszystkie (22) ›