Wpisy użytkownika LOOKBOOKY z dnia 7 marca 2012

Liczba wpisów: 1

lookbooky
 
Wkońcu znalazłam chwile na pokazanie Wam moich nowych tatuaży :) Ten tydzień jest naprawde dla mnie ciężki cały czas odsypiam moja podróż pociągiem z niedzieli trasą Kraków - Warszawa. Ogólnie ciężko przezyłam tą katastrofę ze względu na to, iż jeżdże tymi pociągami które się zderzyły  - dokładnie pociągiem Warszawa - Przemyśl wracałam w piątek dzień przed tragedią. Nie potrafie sobie wyobrazić tego wszytskiego i mam wielkiego stracha przez podróżą gdy to wszytsko do mnie dotarło.

Ale muszę przestać o tym myśleć i wrócić do rzeczywistości. Nie chce Was juz zanudzać moimi rozsterkami dlatego przejde do omównienie tatuaży :)

Mój pierwszy tattoo to serce na stopie. Zakochałam się gdy zobaczyłam go na zdjęcia jakiejś dziewczyny (później dowiedziałam się że to blogerka Kenza ^^) Możecie zauważyć małą kropke tuż pod nim - nie powiem Wam co ona oznacza, ale wystraczy jak troszke inaczej popatrzycie na serce, a powinnyście zrozumieć :)

2a.jpg


Teraz dla mnie najważniejszy tatuaż na moim ciele. Nie pamiętam czy tłumaczyłam Wam juz dlaczego wybrałam ten napis, jedkaże nie ma on bezpośredniego związku z Bogiem. Całość ma związek z moją rodziną oraz osobą dla mnie najważniejszą czyli mamą. Dokładną interpretacje zostawiam dla siebie :)

2.jpg


Dostałam od Was pytania co do bólu oraz czy nie mam problemu w pracy z tatuażami - powiem tak, wiem że są ludzie którym to przeszkadza lub gdzie tatuaże są niedopuszczalne (np. w pracy w banku lub jako adwokat), dlatego nie polecam jeżeli planujecie swoją przyszłość w tym kierunku.

Ja zawsze pragnełam mieć prace kreatywną, gdzie ludzie mają pasje, swoje zdanie i styl. Mam w głowie plan na moje życie, choć wiem, że mogą się one nie spełnić, dlatego myślałam już co by było gdyby komuś przeszkadzały moje tatuaże (mam kilka opcji)- mogłabym nałożyć na nie mocno kryjący podkład - w dzisiejszych czasam żaden problem go znaleść- kupić plastry kryjące lub wybrać się do tatuażysty i poprosić o nałożenie białej farby na nie dzięki czemu będzie on mniej widoczny.

Ogólem one są teraz bardzo czarne ponieważ jeszcze nie zagojone.

Gdybyście miały jakiekolwiek pytania mogę odpowiedzieć :)Cooo do outfitu, szybciutko przed pracą zrobiłam zdjęcia. Całość w bardzo słonecznych odcieniach. Nie przedłużam tylko wklejam fotografie :)

1.jpg


3.jpg


4.jpg


6.jpg


5.jpg


Żakiet - jestesmodna.pl
Spódniczka - www.tbsport.pl
Naszyjnik- edibazzar.pl
Butki - stylowebuty.pl
Koszulka - SH

Buziaki LBY :*:*

_____________

ZAPRASZAM www.facebook.com/lookbooky
Pokaż wszystkie (52) ›