• Wpisów: 494
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:44
  • Licznik odwiedzin: 558 791 / 3529 dni
 
lookbooky
 
Cześć moje kochane!

Jak już niektóre z Was mogły zauważyć na fanpage'u ostatni weekend był dla mnie bardzo wyjątkowy! Wiedziałam, że będzie on niezapomniany, gdyż wypadała w te dni rocznica związku z moim chłopakiem. Wiedziałam, że planuje mnie gdzieś zabrać, powiedział "zabierz strój, będziemy się relaksować". Pomyślałam super pomysł.
W sobotę około godziny 11:00 wyruszyliśmy z Warszawy i pech tak chciał, że złapała nas policja, ze względu na nadmierną prędkość. Razem z policjantem wyszedł też facet z kamerą na statywie nagrywający jak się później dowiedzieliśmy do programu *Uwaga Pirat* który często oglądamy z moim chłopakiem na TVN Turbo.
Policjant zaprosił mojego zdenerwowanego chłopaka do radiowozu, a ja czekałam w samochodzie. Wrócił po kilku minutach i oznajmił, że policjant nałożył na niego mandat w wysokości 300 zł. No trudno, zdarza się. Po kilku minutach jednak policjant wraca i oznajmia:
- Panie Kierowco! Po wpisaniu Pańskiego samochodu do systemu wykazało Nam że pojazd jest zgłoszony jako kradziony. Zapraszam Panią do radiowozu w celu spisania zeznań, a Pan niech wysiądzie i zapraszam razem ze mną.
No i szok. Wychodzę zmieszana, zdenerwowana i z milionami myśli. Wsiadam do radiowozu, zamykam torebkę odwracam się żeby zamknąć drzwi i BUM! mój ukochany klęczy z kwiatami i pierścionkiem! Kamerzysta (który okazał się jego kolegą, tak samo jak policjant) z uśmiechem na ustach patrzą w moją stronę. A ja? Płacz, radość, zdenerwowanie, szok i adrenalina. Pamiętam to jak przez mgłę, bo nigdy nie byłam wystawiona na takie emocje! Zgodziłam się bez wahania. Teraz oczekujemy na film, który jest montowany, żeby na spokojnie obejrzeć jak to wyglądało! Jestem prze szczęśliwa i dumna, że mam tak kreatywnego chłopaka (już narzeczonego :) ! Te oświadczyny jak dla mnie były idealne, o takich marzyłam z totalnego zaskoczenia i w takiej sytuacji, którą będę wspominać do końca życia :)

0.jpg


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpgSukienka - www.rosewe.com/loose-tank-pattern-chiffon-high-l…

Naszyjnik - www.facebook.com/GlitterPolska

9.jpg


Pierścionek jaki otrzymałam tez nie jest przypadkowy. Jest to cytryn otoczony 24 diamentami. Cytryn jest kamieniem, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa. "Każdy, kto nosi przy sobie cytryn - staje się pewny siebie, otwiera się na głos intuicji i dzięki temu popełnia w codziennym życiu mniej błędów. Lepiej także panuje nad emocjami. Ten kamień jest dla tych, którzy czując w sobie duże pokłady energii kreatywnej chcą łączyć pracę zawodową ze swoją pasją i tylko wtedy czerpią z niej satysfakcję. Cytryn jest także kamieniem dobrobytu. Przyciąga wiele dobrych okazji czy zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym.

10.jpg


I kilka zdjęć ze SPA w Kazimierzu :) Instagram -> @LOOKBOOKY

11.jpg


12.jpg


13.jpg


Buziaki <3

LBY :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego