• Wpisów: 494
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:44
  • Licznik odwiedzin: 558 791 / 3529 dni
 
lookbooky
 
Hello :)

Coraz rzadziej tutaj piszę. Przepraszam Was za to, ale brak czasu niestety wygrywa. Jeśli ktoś ma ochotę na bieżąco obserwować co tam u mnie zapraszam na *Instragram* tam dodaje na bieżąco zdjęcia, nick - LOOKBOOKY :)

Okay, teraz do rzeczy. W poprzednim tygodniu byłam w kinie na filmie *Miasto 44*. Film "Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.

Film poruszył mnie w 100%. Pokazuję sytuację z jaką każdy z nas mógł się spotkać, gdyby żył w tamtych czasach. Każdy z nas kocha, planuje przyszłość i nie spodziewamy się, że coś okropnego może nas spotkać.
Momentami przerysowany, ale jako całość oceniam bardzo dobrze.

W związku z tym filmem postanowiłam wybrać się na Kopiec Powstania Warszawskiego w Warszawie. Był piękny dzień, więc idealnie sprzyjał na wrześniowy spacer.

00.jpg


1.jpg


4.jpg


5.jpg


7.jpg


8.jpg


2.jpg


www.FB.com/LOOKBOOKY

cc0d5b270020a5e851f8db19.jpg


:*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego